Naujienos

Visas Pirmos lygos naujienų archyvas
Nuo birželio – rungtynės su žiūrovais

Nuo birželio – rungtynės su žiūrovais

gegužės 27

Sušvelninus karantino reikalavimus Pirmos lygos sezonas galės startuoti su žiūrovais stadionuose, o atvykę sportininkai iš užsienio galės dalyvauti varžybose be saviizoliacijos.

Kaip praneša, Švietimo, sporto ir mokslo ministerija, sporto renginių dalyvių skaičių numatoma didinti etapais.

Nuo birželio 1 d. iki 15 d. atvirose erdvėse vyksiančiuose renginiuose galės dalyvauti ne daugiau kaip 300 žiūrovų ir dalyvių, tarp žiūrovų užtikrinant ne mažesnį nei 1 m atstumą.

Uždarose erdvėse vyksiančiuose renginiuose galės dalyvauti ne daugiau kaip 100 žiūrovų ir dalyvių, tarp žiūrovų turės būti užtikrintas ne mažesnis nei 2 m atstumas, o erdvė, skirta žiūrovams, užpildoma ne daugiau kaip 30 procentų.

Atstumo reikalavimas nebus taikomas sutuoktiniams, artimiesiems giminaičiams,  įtėviams, įvaikiams, globėjams ir rūpintojams.

Nuo birželio 16 d. organizuojamiems renginiams atvirose erdvėse žiūrovų ir dalyvių skaičius bus didinamas iki 500, o uždarose – iki 150.

Į žiūrovų ir dalyvių skaičių neįtraukiami „atlikėjai, organizatoriai, treneriai ir aptarnaujantis personalas.“ Vyresni nei 6 metų asmenys turės dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).

Taip pat nuo birželio 1 d. į Lietuvą dalyvauti aukšto meistriškumo sporto varžybose galės atvykti užsienio sportininkai ir juos aptarnaujantis personalas, jiems nebus taikomas 14 dienų saviizoliacijos terminas.

Pirmos lygos I ir II turas numatytas birželio 5-14 dienomis, o III turas – nuo birželio 19 d.

Tekstas: pagal smm.lt ir lrv.lt, foto: FK Dainava