Naujienos

Visas Pirmos lygos naujienų archyvas
Ignas ir Matas Deduros atstovaus „Hegelmann Litauen” klubui

Ignas ir Matas Deduros atstovaus „Hegelmann Litauen” klubui

vasario 28

Ignas Dedura ir Matas Dedura, tėvas ir sūnus iš FK „Kauno Žalgirio“ keliasi į Kauno „Hegelmann Litauen klubą. Šeimyninis gynėjų tandemas šį sezoną rungtyniaus Pirmoje lygoje ir gins mėlynai baltų spalvas.

41 metų Igno Deduros futbolo sirgaliams pristatinėti nereikia. Ilgametis Lietuvos rinktinės gynėjas yra tikras pavyzdys jaunimui savo charakteriu, užsispyrimu ir ilgaamžiškumu. Trenerio karjerą jau spėjęs pradėti ir šiuo metu UEFA A licencijos siekiantis kaunietis šį sezoną ne tik talkins „Hegelmann Litauen“ trenerių štabui, bet ir esant reikalui bus pasiruošęs padėti savo komandai.

„Hegelmann Litauen klube, mano vaidmuo bus kaip trenerio, bet jei reikės komandai pagelbėti kažkuriose rungtynėse -, kodėl gi ne. Sportinę formą visą laiką palaikau“, – „Hegelmann Litauen“ klubo svetainei sakė I. Dedura.

Geriausius savo karjeros metus futbolininkas praleido Maskvos „Spartak“ komandoje, o taip pat yra rungtyniavęs Kauno FBK, Maskvos „Torpedo-ZIL“, Rygos „Skonto“, Belgorodo FC „Saliut“ ir Panevėžio „Ekrano“ gretose.

Ignas yra keturiskart Lietuvos ir Latvijos futbolo čempionatų nugalėtojas bei kartą tapo Rusijos lygos vicečempionu. 2011 metais buvo išrinktas geriausiu A lygoje žaidžiančiu futbolininku. Šių metų vyriausiu Pirmos lygos futbolininku tapsiantis I. Dedura yra sužaidęs 47 rungtynes už Lietuvos rinktinę ir pelnęs įvartį.

Kartu su I. Dedura prie „Hegelmann Litauen“ prisijungė ir jo sūnus – Matas. Perspektyvus 17-metis žengia tėvo pėdomis ir jau būdamas vos 16 metų jau spėjo debiutuoti A lygos pirmenybėse. Taip pat M. Dedura yra nuolat kviečiamas į šalies jaunimo rinktines.

„Aš sūnų palaikau visa širdimi ir džiaugiuosi, jog jis yra šiame klube. Jeigu jis savo pasiekimais ir sugebėjimais aplenks tėtį, tikrai didžiuosiuosi savo sūnumi“, – kalbėjo I. Dedura.

„Hegelmann Litauen“ toliau tęsia pasiruošimą kovo mėnesio pabaigoje startuosiančiam Pirmos lygos sezonui. Rytoj, vasario 29 d. kauniečiai lankysis Panevėžyje ir laikys A lygos klubo „Panevėžio“ testą.