Naujienos

Visas Pirmos lygos naujienų archyvas
15 turo (9-14 vt.) anonsas: Išbandymai Kretingoje, Trakuose ir Vilniuje po kupolu

15 turo (9-14 vt.) anonsas: Išbandymai Kretingoje, Trakuose ir Vilniuje po kupolu

rugsėjo 24

Antrojo ešelono komandos prates kovas šį savaitgalį. Visose rungtynėse varžovai turės savų sąskaitų, visose galima laukti įdomios kovos. Galima sakyti, kad šiuo etapu vyksta ne tiek kova dėl taškų ar geresnių vietų lentelėje, o dėl garbės ir prestižo …

Penktadienis, 09.25, 17:00, Kretingos miesto stadionas.
Kretingos „Minija” – „Kauno Žalgiris” B

Praeitame ture kreitingiškiams nepavyko pradžiuginti pergale savo žiūrovų. Nors įvarčių stygiumi pastarieji vargu ar galėjo skųstis, tačiau sirgaliams maloniau, kai saviškiai progų džiaugtis turi daugiau, nei varžovai. Ką gi, „Minija“ penktadienį turės progą dar kartą pamėginti pasiekti pergalę. Juo labiau savo oponentus žemaičiai jau yra įveikę išvykoje, ir stambiu rezultatu. Tiesa, kartais tokie dideli skirtumai gali būti apgaulingi. „Kauno Žalgiris“ B anaiptol nevažiuos tokį kelią tik todėl, kad atiduotų pergalę be kovos šeimininkams. O ir turnyrinė situacija tokia, kad laimėję Kretingoje, kauniečiai priartėtų prie varžovų ir įsitrauktų į kovą dėl dešimtosios vietos. Tuo tarpu kretingiškiams pergalė netgi suteiktų vilties (nors ir nelabai didelės) išstumti „Žalgirį“ B iš devintosios vietos. Abi komandos praeito turo rungtynes baigė lygiosiomis, tad gal šiame ture kažkuriai iš jų pavyks iškovoti tris taškus?!

Penktadienis, 09.25, 17:00, Trakų miesto stadionas.
Riteriai” B – Mažeikių „Atmosfera”

„Riteriai“ B netikėtai, dėl nuostatų pažeidimų, atsidūrė turnyrinės lentelės dugne ir kol kas sunkiai apsipranta su pasikeitusia situacija. Praeitame ture nusileista principinėje dvikovoje „Žalgiriui“ B, o dar viena nesėkmė gali praktiškai pasmerkti vilniečius sezoną baigti autsaiderių vaidmenyje. Visgi nemanome, jog užimama vieta atspindi šios komandos pajėgumą, labiau dėl tokios situacijos atskomybę turėtų prisiimti klubas, gana atsainiai ir lengvabūdiškai traktavęs varžybų nuostatus. Ar užteks motyvacijos „kabintis“ į taškus penktadienį šeimininkams? Klausimas labiau retorinis, bet jis tiktų abiem komandoms, penktadienį išbėgsiančiomis į Trakų stadiono aikštę. „Atmosfera“ praeitame ture negrįžo tuščiomis iš vienos istorinės Lietuvos sostinės, to pačio tikėsis turbūt ir šį kartą. Labai permainingos buvo pirmosios šių komandų tarpusavio rungtynės – pirmoje jų pusėje ryškiai dominavę svečiai nesugebėjo išlaikyti persvaros ir galų gale praleido lemiamą įvartį į savo vartus rungtynių pabaigoje. Tiesa, jį pelniusio Mariaus Papšio jau nėra mažeikiškių gretose. Tas faktas tik patvirtina, kad penktadienį bus kita istorija ir galbūt – kitoks galutinis rezultatas.

Šeštadienis, 09.26, 17:00, Vilnius, BFA arena.
Vilniaus BFA – Vilniaus „Žalgiris” B

Pirmame šių ekipų susitikime gana ryškiai dominavo dabartiniai antro šešetuko lyderiai Vilniaus „Žalgiris“ B futbolininkai. Keturi įvarčiai be atsako tuomet tarsi pademonstravo nemažą prarają tarp komandų žaidimo lygių. Visgi, šįkart rungtynės vyks BFA „tvirtovėje“, o ten šeimininkus sups kur kas geriau pažįstama aplinka, tad ir vaizdą aikštėje galbūt išvysime kitokį. BFA ekipa pastaruoju metu kiek atkuto, pradėjo rinkti taškus ir jos jau nėbeslegia autsaiderių etiketė. Iš kitos pusės, svečiai gana tvirtai stovi devintoje vietoje ir atrodo, kad nenusiteikę jos užleisti. Galų gale pergalė prieš kitą savo miesto komandą visuomet reiškia šį tą daugiau nei eiliniai trys taškai lentelėje. Sėkmingai sužaidę artimiausias kelias rungtynes žalgiriečiai galėtų užsitikrinti devintą vietą ir ramiai laukti sezono finišo, kuriamee du kartus teks važiuoti į Žemaitiją, o ten taškus iškovoti dažnai būna sunku.