Šešioliktajame ture – intriga turnyrinės lentelės viršuje

Šeštadienis, 06.27, 13:00, Telšių d.d. stadionas.

Telšių „Džiugas“ – „Šilutė“

„Džiugo“ stovykloje ir vėl prastos nuotaikos. Nutraukę nesėkmių seriją ir įveikę „Kruoją-2“, šį kartą telšiškiai svečiuose turėjo pripažinti „Auskos“ pranašumą. „Džiugas“ ir toliau labiausiai stringa puldamas ir niekaip nesugeba išnaudoti susikurtų progų. „Šilutei“ penkioliktasis turas taip pat susiklostė nesėkmingai. Rezultatyviame susitikime šilutiškiai nusileido „Šilui“ ir pratęsė nesėkmių serija iki dviejų susitikimų. Lentelės viršuje ilgą laiką išsilaikiusi „Šilutė“ po nesėkmių smuktelėjo net į dešimtąją poziciją, todėl norint kovoti dėl aukštesnių vietų, šilutiškiams pergalė reikalinga kaip oras. Kaip klostysis susitikimas Žemaitijos sostinėje – tiesiogiai stebėkite per www.futbolo.tv.

Šeštadienis, 06.27, 15:00, Tauro d.d. stadionas.

Tauragės „Tauras“ – Kretingos „Minija“

Praėjusiame ture „Tauras“ gavo itin skaudų antausį, net 0:9 teko nusileisti „Lietavos“ vienuolikei, todėl neabejotina, kad tauragiškių nuotaikos ne pačios geriausios. Tai buvo jau septintoji iš eilės „Tauro“ nesėkmė, kuri neleidžia tauragiškiams pakilti iš lentelės dugno. „Minija“ taip pat pergalės skonį juto jau labai seniai. Paskutinį kartą pajūrio atstovai pergalę šventė penktajame ture ir iki dabar geriausiais jų pasiektas rezultatas yra tik lygiosios. Kam pavyks pagaliau nutraukti nesėkmių seriją ir kam pagaliau nusišypsos sėkmė, sužinosime jau šį šeštadienį.

Šeštadienis, 06.27, 15:00, Jonavos miesto stadionas.

Jonavos „Lietava“ – Pakruojo „Kruoja-2“

Jonavos ekipa Jonines atšventė išties triukšmingai ir įsimintinai. „Lietavos“ komanda net 9:0 sutriuškino „Taurą“ ir į savo sąskaitą įsirašė kol kas rezultatyviausią šio sezono pergalę bei nutraukė ne itin sėkmingą seriją. Prieš tai jonaviečiai du turus sužaidė lygiosiomis ir patyrė pralaimėjimą. Tuo tarpu „Kruoja-2“ ir toliau žygiuoja nesėkmingai. Penkioliktajame ture Pakruojo komanda suklupo ir prieš iš turnyro dugno išlipusią „Kražantę“. Nekyla abejonių, kad šios dvikovos favoritai yra „Lietavos“ futbolininkai, bet bus įdomu stebėti, kokį planą prieš vienus turnyro lyderių bus paruošusi ir „Kruoja-2“.

Šeštadienis, 06.27, 17:00, Aukštaitijos stadionas.

„Panevėžys“ – „Palanga“

Vis stabilesnį žaidimą demonstruojantis „Panevėžys“ įveikė ir dar vienus Pirmos lygos lyderius. Nugalėję „Lietavą“, šį kartą panevėžiečiai pranoko ir „Nevėžį“. Neabejotina, kad šios pergalės įkvėpė panevėžiečius dar įnirtingesnėms kovoms, todėl mačas su „Palanga“ žada didžiulę intrigą. Palangiškiai išgyvena ne patį geriausią periodą: pralaimėjimas „Auskai“ ir lygiosios su MRU komanda, nustūmė „Palangą“ į penktąją lentelės poziciją. Palangiškiai šiuo metu yra kiek nukraujavę, nes iš rikiuotės visam sezonui iškrito traumą patyręs Linas Vaitkus, bet vargu, ar tai atims iš pajūrio atstovų didžiulį kovingumą ir norą siekti pergalių.

Šeštadienis, 06.27, 17:00, Kelmės miesto stadionas.

Kelmės „Kražantė“ – Kėdainių „Nevėžis“

Pergalės skonį pajutusi „Kražantė“, atrodo, sustoti neketina. Penkioliktajame ture kelmiškiai įveikė „Kruojos-2“ ekipą, iškovojo antrąją pergalę iš eilės ir pasiekė savo pelnytų įvarčių rekordą. Pirmą kartą šiame sezone „Kražantė“ varžovus nubaudė net keturis kartus. Be abejonės, ateinančiame susitikime į pergalių karuselę įsisukusi „Kražantė“ mėgins įveikti ir trečioje turnyrinės lentelės vietoje esančios Kėdainių ekipos gynybą. Ar jiems pasiseks, ar dukart suklupusiam „Nevėžiui“ trečiasis kartas bus sėkmingas, sužinosime šeštadienį Kelmės miesto stadione.

Šeštadienis, 06.27, 19:00, Trakų miesto stadionas.

„Trakai-2“ – Kazlų Rūdos „Šilas“

Po pergalės sugrįžus į namų stadioną trakiškiai kluptelėjo susitikime su Kretingos „Minijos“ vienuolike, kai pridėto laiko metu nesugebėjo išsaugoti turimo pranašumo. Šešioliktame ture Trakų futbolininkų laukia itin nemažas iššūkis – jėgas ekipa surems su į pirmąją turnyrinės lentelės poziciją šoktelėjusiais „Šilo“ futbolininkais. Ar „Trakams-2“ pavyks atlaikyti „Šilo“ smogiamąją artileriją sužinosime jau šį šeštadienį.

Sekmadienis, 06.28, 16:00, Gargždų miesto stadionas.

Gargždų „Banga“ – Vilniaus MRU

Tryliktajame ture patyrę netikėtas lygiąsias „Bangos“ futbolininkai sugrįžo į pergalių kelią ir skaičiuoja jau antrąją pergalę iš eilės. Gargždiškiai sezono metu iškovoję devynias pergales, trejas rungtynes sužaidė lygiosiomis ir tris kartus patyrę pralaimėjimo kartėlį su 27 taškais rikiuojasi ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu  būsimas varžovas, Vilniaus MRU klubas, su penkiais laimėjimais, penkiomis lygiosiomis ir penkiomis pralaimėtomis dvikovomis, turnyrinėje lentelėje įsitaisęs devintoje vietoje. Jau kurį laiką stabiliu žaidimu nepasižymintis MRU po lygiosiomis sužaistų rungtynių Palangoje neabejotinai sieks pergalės, tad  kam pavyks įsirašyti laimėjimą ir tris taškus – atsakymai sekmadienį.

Sekmadienis, 06.28, 16:00, Radviliškio miesto stadionas.

Radviliškio „Lokomotyvas“ – FBK „Kaunas“

Penkioliktajame ture „Lokomotyvo“ sugrįžimo šventę į namų aikštę aptemdė žalgiriečių įvarčių šturmas.  Tris turus savo rakto į sėkmę neatrandantys radviliškiečiai, neabejotinai, mėgins reabilituotis susitikime su „Kauno“ vienuolike, kuri taip pat neatranda savojo žaidimo ir pergalės nėra patyrę jau penkis turus iš eilės. Kuriai iš ekipų pagaliau pavyks pralaužti nesėkmių barjerą ir sugrįžti į pergalių kelią – atsakymai sekmadienį Radviliškio miesto stadione. Kas negalės atvykti į stadioną tiesiogiai rungtynes galės stebėti www.futbolo.tv.

Sekmadienis, 06.28, 18:00, Alytaus miesto stadionas.

Alytaus „Auska“ – Vilniaus „Žalgiris B“

„Auskos“ ekipa po ilgo nesėkmių laikotarpio tryliktajame ture lyg feniksas pakilo iš pelenų ir sėkmingai įsirašo jau trečiąją pergalę iš eilės. Vis tik ateinančiame ture alytiškių laukia rimtas jėgų išmėginimas – namuose „Auska“ priims „Žalgirio B“ futbolininkus, kurie tris turus iš eilės negailestingai dorodami varžovus, be abejonės, mėgins įveikti ir alytiškius. Ar „Auskai“ pavyks atsilaikyti prieš varžovus iš Vilniaus, ar žalgiriečiams pavyks pratęsti savo laimėjimų seriją, sužinosime jau ateinantį savaitgalį. Negalėsiantys savo mylimos ekipos palaikyti stadione, turės galimybę transliaciją stebėti tiesiogiai per www.futbolo.tv.

Foto: „ReAl moments“