Sensaciją pateikęs „Lokomotyvas“ išvykoje nepaliko vilčių „Palangai“

Netikėtą pergalę LFF Pirmos lygos aštuonioliktajame ture šventė Radviliškio „Lokomotyvas“, kuris išvykoje rezultatu 3:0 (1:0) pranoko vienus lyderių – „Palangos“ futbolininkus.

Nuo pirmųjų rungtynių minučių „Lokomotyvas“ nenusileido namuose žaidusiems palangiškiams. Aktyvus radviliškiečių žaidimas pasiteisino ir jau 19-ąją minutę „Lokomotyvą“ į priekį pavyko išvesti Karoliui Mikutavičiui – 1:0. Per likusį kėlinio laiką „Palangai“ taip ir nepavyko prasibrauti iki „Lokomotyvo“ vartų, o apsigynę radviliškiečiai po pirmųjų keturiasdešimt penkių minučių buvo priekyje – 1:0.

Antrajame kėlinyje šeimininkai turėjo ne vieną galimybę rezultatą išlyginti, tačiau kamuolys radviliškiečių vartų tinklo taip ir neskrodė. Antroje rungtynių dalyje ir toliau žaidimą kontroliavę „Lokomotyvo“ futbolininkai 77-ąją minutę pranašumą sugebėjo padvigubinti, kuomet kamuolį tiksliai į vartus pasiuntė Nikolajus Misiukas – 2:0. Radviliškiečiai nors ir pirmaudami, tačiau nenuleido rankų iki pat susitikimo pabaigos. 84-ąją minutę pranašumą dar labiau padidino Vitalijus Kavaliauskas ir leido savo ekipai įveikti „Palangą“ rezultatu 3:0.

Rungtynių statistika

„Palanga“ – Radviliškio „Lokomotyvas“ 0:3 (0:1)

Palangos stadionas: 200 žiūrovų

Įvarčiai: 17 min. Karolis Mikutavičius (0:1), 77 min. Nikolaj Misiuk (0:2), 84 min. Vitalijus Kavaliauskas (0:3).

Įspėjimai: 19 min. Tomas Sirevičius – geltona kortelė („Lokomotyvas“), 33 min. Vitalijus Kavaliauskas – geltona kortelė („Lokomotyvas“), 47 min. Mantas Perepliotovas – geltona kortelė („Palanga“), 54 min. Edvinas Mučinis – geltona kortelė („Lokomotyvas“), 83 min. Mindaugas Bitinas – raudona kortelė („Palanga“).

Foto: „ReAl moments“.