R.Masenzovas rungtynių pabaigoje pakirto „Šilą“

LFF Pirmos lygos šešioliktojo turo mače pergalę šventė „Trakų-2“ ekipa, kuri savo aikštėje rezultatu 1:0 (0:0) pranoko Kazlų Rūdos „Šilą“ ir nutraukė pastarųjų šešių iš eilės pergalių seriją.

Jau nuo pirmųjų minučių rungtynės garantavo atkaklią ir įdomią kovą abiejų komandų aikštės pusėse. Nors pirmoje rungtynių dalyje abi ekipos buvo susikūrusios pavojingų atakų, tačiau progų nerealizavo. Kibi gynyba ir vartų sargų geras žaidimas lėmė, kad po pirmojo kėlinio vyravo lygybė – 0:0.

Antroje rungtynių dalyje susirinkę žiūrovai įvarčio taip pat ilgai neišvydo. Ir toliau atkaklų žaidimą demonstravusios vienuolikės ir toliau sėkmingai dirbo puolime bei varžovų arti vartų neprisileido. Visgi rungtynių pabaiga buvo sėkmingesnė šeimininkams. 87-ąją minutę sėkmingai ataką surengė „Trakai-2“, o kamuolį į vartus tiksliai pasiuntęs Rokas Masenzovas ne tik savo komandą išvedė į priekį, bet ir nulėmė rungtynių baigtį. Per likusias minutes „Šilas“ rezultato išlyginti nesugebėjo, o „Trakai-2“ įsirašė į savo sąskaitą pergalę ir tris taškus – 1:0.

Rungtynių statistika

„Trakai-2“ – Kazlų Rūdos „Šilas“ 1:0 (0:0)

Trakų miesto stadionas: 124 žiūrovai

Įvarčiai: 87 min. Rokas Masenzovas (1:0).

Įspėjimai: 30 min. Darius Cibulskas – geltona kortelė („Šilas“), 36 min. Kasparas Naskauskas – geltona kortelė („Trakai-2“), 88 min. Žilvinas Banys – geltona kortelė („Šilas“), 90 + 4 min. Lukas Žukauskas – geltona kortelė („Trakai-2“), 90 + 4 min. Andrius Lipskis – geltona kortelė („Trakai-2“).

Foto: Augustas Četkauskas / www.sportoakimirka.lt