Po atkaklios dvikovos užfiksuotos „Kražantės“ ir „Džiugo“ lygiosios

LFF Pirmos lygos septintajame ture Kelmės „Kražantė“ ir Telšių „Džiugas“ susitikimą užbaigė lygiosios – 1:1 (1:0).

Pirmojo rungtynių įvarčio ilgai laukti neteko, jau 3–ąją kėlinio minutę ekipos sirgalius pradžiugino Agniaus Juozapaičio įvartis, po kurio Kelmės „Kražantė“ išsiveržė į priekį – 1:0. Ekipos demonstravo kovingą ir atkaklų žaidimą, įpusėjus rungtynėms dvi geltonos kortelės buvo parodytos „Džiugo“ ekipos žaidėjams, o besibaigiant pirmajam kėliniui už pavojingą ir nesportišką žaidimą geltonomis kortelėmis buvo sudrausminti Kelmės žaidėjai:  Agnius Juozapaitis ir Elvinas Indrišiūnas, tačiau daugiau įvarčių kėlinio metu pasiekta nebuvo. Po pirmojo kėlinio Kelmės „Kražantė“ buvo priekyje 1:0.

Prasidėjus antrajam kėliniui atakos smaigalyje atsidūręs Clarence Augustus Warren rezultatą išlygino – 1:1. 70–ąją minutę už grubų žaidimą geltona kortelė buvo parodyta Gediminui Čeponkui, o visai netrukus už pavojingą žaidimą geltona kortele buvo įspėtas ir Kęstutis Petkus. 81–ąją minutę geltona kortelė už nesutikimą su teisėjo sprendimu buvo parodyta „Kražantės“ žaidėjui Erikui Milašauskui, o 85–ąją minutę už pavojingos atakos nutraukimą geltoną kortelę prieš save išvydo Paulius Ukrinas. Deja iki kėlinio pabaigos ekipoms daugiau įvarčių realizuoti nepavyko. Pasibaigus rungtynių laikui buvo užfiksuotos Kelmės „Kražantės“ ir Telšių „Džiugo“ lygiosios – 1:1.

 

Rungtynių statistika

Kelmės „Kražantė“ – Telšių „Džiugas“ 1:1 (1:0)

Kelmės miesto stadionas: 150 žiūrovų

Įvarčiai: 3 min. Agnius Juozapaitis (1:0), 47 min. Clarence Augustus Warren (1:1).

Įspėjimai: 20 min. Kipras Jankauskas – geltona kortelė („Džiugas“), 23 min. Eimantas Stonkus – geltona kortelė („Džiugas“), 43 min. Agnius Juozapaitis – geltona kortelė („Kražantė“), 45 min. Elvinas Indrišiūnas – geltona kortelė („Kražantė“), 70 min. Gediminas Čeponkus – geltona kortelė („Kražantė“), 74 min. Kęstutis Petkus – geltona kortelė („Džiugas“), 81 min. Erikas Milašauskas – geltona kortelė („Kražantė“), 85 min. Paulius Ukrinas – geltona kortelė („Džiugas“).