Pergalės skonį pajutusi „Kražantė“ pranoko ir „Kruojos-2“ vienuolikę

LFF Pirmos lygos penkioliktasis turas sėkmingai susiklostė Kelmės „Kražantės“ ekipai, kuri svečiuose net 4:1 (1:1) įveikė Pakruojo „Kruoją-2“ ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Pirmojo kėlinio pradžia buvo sėkmingesnė Pakruojo ekipai. Jau 6-ąją minutę tiksliai kamuolį į vartus pasiuntė Sigitas Olberkis ir išvedė „Kruoją-2“ į priekį – 1:0. Tačiau puolime sėkmingai žaidę kelmiškiai ir toliau pirmajame kėlinyje rungtyniavo aktyviai bei 21-ąją minutę sugebėjo rezultatą išlyginti. Sėkmingai ataką užbaigė ir įvarčio autoriumi tapo Agnius Juozapaitis – 1:1. Per likusį kėlinio laiką ekipos daugiau sėkmingų atakų nesurengė bei ilsėtis prieš antrąją rungtynių dalį išėjo esant lygiam rezultatui – 1:1.

Antrojo kėlinio pradžia buvo žymiai sėkmingesnė „Kražantei“. 50-ąją minutę kelmiškius į priekį išvedė Elvinas Indrišiūnas (2:1), o dar po minutės „Kražantės“ pranašumą dar labiau padidino ir Artūras Juchno – 3:1. Pergalės skonį pajutę kelmiškiai ir toliau žaidė aktyviai bei sėkmingai gynė savo vartus. 65-ąją minutę antruoju savo įvarčiu pasižymėjo A.Juchno, o po šio smūgio „Kražantės“ pranašumas tapo jau sunkiai pavejamas – 4:1. Per likusį rungtynių laiką „Kruojos-2“ komandai nepavyko pralaužti kelmiškių gynybos bei lenyti įvarčių. Pasibaigus rungtynių laikui „Kražantė“ šventė pergalę rezultatu 4:1.

Rungtynių statistika

Pakruojo „Kruoja-2“– Kelmės „Kražantė“ 1:4 (1:1)

Pakruojo miesto stadionas: 70 žiūrovų

Įvarčiai: 6 min. Sigitas Olberkis (1:0), 21 min. Agnius Juozapaitis (1:1), 50 min. Elvinas Indrišiūnas (1:2), 51 min. Artūr Juchno (1:3), 65 min. Artūr Juchno (1:4).

Įspėjimai: 26 min. Giedrius Viktoravičius – geltona kortelė („Kražantė“), 72 min. Robertas Visockas – geltona kortelė („Kruoja-2“).