„Panevėžys“ pranoko „Nevėžį“ ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės

LFF Pirmos lygos penkioliktajame antrąją pergalę iš eilės šventė „Panevėžio“ ekipa, kuri svečiuose rezultatu 2:1 (1:1) pranoko Kėdainių „Nevėžio“ vienuolikę.

Pirmojo kėlinio pradžioje iniciatyva priklausė šeimininkams, kurie sėkmingai rezgę atakas puolime jau 14-ąją minutę išsiveržė į priekį. Atakos smaigalyje sėkmingai sužaidė vokietis Dominikas Werlingas ir išvedė „Nevėžį“ į priekį – 1:0. Visgi panevėžiečiai kibiai žaidė tiek puolime, tiek ir gynyboje ir pirmosios rungtynių dalies pabaigoje rado kelią ir prie šeimininkų vartų. 33-ąją minutę 11 metrų baudinio nerealizavo „Panevėžio“ puolimo lyderis Mantas Savėnas, tačiau savo šią klaidą ištaisė 44-ąją minutę, kuomet pasiuntė tiksliai kamuolį į vartus ir išlygino rungtynių rezultatą prieš pirmojo kėlinio pabaigą – 1:1.

Antrajame kėlinyje ir toliau vyko įnirtinga bei atkakli kova ir kiekviena iš komandų turėjo galimybė persverti rezultatą savo naudai. 74-ąją minutę persverti rezultatą galėjo Arnas Ribokas ir išvesti „Panevėžį“ į priekį, tačiau žaidėjui nepavyko pelnyti 11 metrų baudinio, kurį pirmu smūgiu atmušė vartininkas. Tačiau A.Ribokas sugebėjo savo smūgį pataisyti ir persverti rezultatą – 2:1. Per likusį laiką „Nevėžiui“ rezultato išlyginti nepavyko, o sėkmingai gynęsi panevėžiečiai po galutinio teisėjo švilpuko šventė pergalę rezultatu 2:1.

Rungtynių statistika

Kėdainių „Nevėžis“– „Panevėžys“ 1:2 (1:1)

Kėdainių miesto stadionas: 320 žiūrovų

Įvarčiai: 14 min. Dominik Patrick Werling (1:0), 44 min. Mantas Savėnas (1:1), 74 min. Arnas Ribokas (1:2).

Įspėjimai: 22 min. Arnas Ribokas – geltona kortelė („Panevėžys“), 38 min. Gajus Kulbis – geltona kortelė („Nevėžis“), 41 min. Nerijus Kestenis – geltona kortelė („Nevėžis“), 76 min. Tautvydas Bracevičius – geltona kortelė („Panevėžys“).

Foto: FK „Panevėžys“