„Panevėžys“ ir „Banga“ rungtynes baigė taikiai bei taškus pasidalijo po lygiai

LFF Pirmos lygos aštuonioliktajame ture lygiosiomis baigėsi mačas Panevėžyje, kur vietos „Panevėžys“ rezultatu 0:0 (0:0) sužaidė su Gargždų „Bangos“ futbolininkais.

Rungtynes aktyviau pradėjo gargždiškiai, kurie 5-ąją minutę sukūrė bene geriausią savo progą: Sigitas Urbys atitrūko nuo šeimininkų gynėjų, bet smūgiavo kamuolį dešiniau vartų ir įvarčio nepelnė. Antroje kėlinio pusėje žaidimas tapo apylygiu, o ir panevėžiečiai pamėgino paspausti svečius per paskutines penkias minutes. 44-ąją minutę Mantas Savėnas uždirbo baudinį ir pats smūgiavo, tik vartininkas sugavo kamuolį. Gerą progą turėjo Arnas Ribokas, perėmęs kamuolį iš svečių gynėjų ir pelnęs kampinį. Tačiau nei vienai iš ekipų pasižymėti pirmoje rungtynių dalyje taip ir nepavyko, o prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo lygus – 0:0.

Antrajame kėlinyje žiūrovai išvydo daug netikslių smūgių iš distancijos. Nuostabią progą turėjo 51-ąją minutę turėjo Algimantas Bačanskis, smūgiavęs į pustuščius aukštaičių vartus, bet reakciją pademonstravo Giedrius Tomkevičius, nukreipęs kamuolį į kampinį. Panevėžiečiai atkuto ir padidino apsukas susitikimo pabaigoje, bet sukūrė tik du rimtesnius momentus. 68-ąją minutę geros progos neišnaudojo jaunasis puolėjas Paulius Obolevičius. Per paskutines sekundes M.Savėnas uždirbto perspektyvų baudinį, bet smūgiavo jis virš vartų. Per visą mačą varžovų vartų įvarčiais nenubaudusios ekipos pasibaigus mačui turėjo tenkintis lygiosiomis – 0:0.

Rungtynių statistika

„Panevėžys“ – Gargždų „Banga“ 0:0 (0:0)

Aukštaitijos stadionas: 480 žiūrovų

Įspėjimai: 17 min. Andrius Arlauskas – geltona kortelė („Panevėžys“), 42 min. Giedrius Tomkevičius – geltona kortelė („Panevėžys“), 81 min. Aivaras Meškinis – geltona kortelė („Panevėžys“), 84 min. Karolis Urbaitis – geltona kortelė („Banga“), 90 + 1 min. Simonas Jurkus – geltona kortelė („Banga“), 90 + 3 min. Andrius Butkus – geltona kortelė („Banga“).

Foto: Jurgita Riekašienė / FK „Banga“.