„Panevėžio“ futbolininkai pratęsė pergalių seriją namuose

LFF Pirmos lygos septynioliktajame ture pergalę šventė „Panevėžio“ vienuolikė, kuri namuose rezultatu – 2:0 (2:0) pranoko svečius iš Alytaus ir įsirašė ketvirtąją pergalę iš eilės.

Aktyviai pradėjusioms pirmąjį kėlinį  ekipoms kurį laiką sėkmingai atakų užbaigti nesisekė. Vis tik atkakliai žaidžiančiam „Panevėžiui“ pavyko pralaužti svečių gynybą ir pirmiems išsiveržti į priekį, kai 33–ąją minutę Arnas Ribokas kamuolį taikliai pasiuntė į „Auskos“ vartų tinklą– 1:0. 42–ąją minutę taikliu smūgiu pasižymėjo ir ekipos įvarčius padvigubino  Giedrius Tomkevičius. Po pirmojo rungtynių kėlinio „Panevėžys“ buvo priekyje – 2:0.

Antrajame kėlinyje tiek „Panevėžys“, tiek „Auska“ turėjo keletą sėkmingų progų rezultatą pakeisti, deja, jų išnaudoti nepavyko. Atkakliai žaidusi svečių vienuolikė iki kėlinio pabaigos rezultato taip ir nesušvelnino. Nuaidėjus arbitro švilpukui pergalę namų aikštėje šventė „Panevėžio“ vienuolikė, kuri rezultatu – 2:0 įveikė Alytaus futbolininkus ir pratęsė savo pergalių seriją.

Rungtynių statistika

Panevėžio „Panevėžys“ – Alytaus „Auska“ 2:0 (2:0)

Aukštaitijos stadionas: 550 žiūrovų

Įvarčiai: 34 min. Arnas Ribokas (1:0), 42 min. Giedrius Tomkevičius (2:0).

Foto: FK „Panevėžys“