„Minijos“ strategas G.Petrauskas apie mačą su „Kaunu“: galimybės tiek mūsų, tiek varžovų – lygios

LFF Pirmoje lygoje Kretingos miestui atstovaujanti „Minijos“ ekipa savąjį žaidimą atranda sunkiai. Pirmajame rate keturias pergales iškovojusi pajūrio komanda šiuo metu rikiuojasi tryliktoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Pirmalyga.lt prieš po pertraukos prasidedantį devynioliktąjį turą nusprendė pakalbinti „Minijos“ vyriausiąjį trenerį Gediminą Petrauską, kuris atskleidė, ko komandai pritrūko, jog būtų pasiektas geresnis rezultatas.

„Manau, kad pradžioje sezono mums koją pakišo tai, jog per vėlai pradėjome pasirengimo etapą. Žinoma, galbūt ir komplektacija turėjo tam įtakos, pasitaikė kelios traumos, o daug žaidėjų neturėjome. Tai lėmė, jog vos ne kiekviename mače turėjome žaisti kita sudėtimi, todėl pritrūko ir susižaidimo. Pirmojo rato pabaigoje atsirado didesnis pasitikėjimas savimi, iškovojome pergales“, – mintimis dalijosi „Minijos“ strategas.

Tiesa, treneris neslepia – itin aukštų tikslų komanda šį sezoną ir nekėlė, todėl kol kas tikslus pasiekti pavyksta: „Mūsų tikslas buvo tik vienas – patekti į penkioliktuką ir pasistengti nenukristi žemiau.“ 

Sezono viduryje kretingiškiams pavyko pademonstruoti ir grėsmingesnį žaidimą. Septynioliktajame ture „Minija“ 2:1 namuose pranoko Kazlų Rūdos „Šilą“, o antrojo rato kovas pradėjo sensacinga pergale ir net 6:0 sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“. Kretingiškių strategas G.Petrauskas teigė, kad šis rezultatas neatspindėjo vaizdo aikštelėje.

„Antroje sezono dalyje norėtume ištaikyti tokį žaidimą, kokį demonstravome prieš šią pertrauką. Rezultatas mače prieš „Nevėžį“ tikrai neatspindi to žaidimo, kuris buvo aikštelėje. Žaidimas tikrai daugiau priklausė varžovams, tačiau jie neišnaudojo kelių gerų progų, vėliau žaidimas išsilygino, o mums pavyko pelnyti įvartį. Būtent tas įvartis pirmojo kėlinio pabaigoje mus įkvėpė ir jautėme pakilimą. Galėčiau pasakyti, kad „Nevėžiui“ tai buvo tiesiog „juoda“ diena“, – konstatavo kretingiškių treneris.

Per Pirmos lygos pertrauką „Minija“ atliko ir kelis keitimus komandos sudėtyje. Ekipa atsisveikino su Evaldu Garbausku, gynėju Audriumi Toliu ir rezultatyviausiu žaidėju Alisonu E Silva. Kretingiškiai į savo gretas dar prieš antrojo rato kovas pasikvietė saugą Andrių Paulauską, gynėją Artūrą Šegždą ir saugą Dainių Reingoldą, o pertraukos metu komandą papildė puolėjas iš Brazilijos Vitoras Dos Santos, saugas Lukas Bielskis ir vartininkas Mantas Galdikas.

G.Petrausko teigimu, išsiskyrimai su žaidėjais niekada nebūna malonūs, tačiau dabar reikės ieškoti kitų talentų: „Gaila, kad reikėjo su kai kuriais žaidėjais išsiskirti, išleisti į kitas komandas. Tai tikrai buvo labai saviti futbolininkai, suteikdavo komandai savo spalvų. Žinoma, dabar reikės ieškoti, kad atsiskleistų kiti žaidėjai bei į komandą įsilietų naujokai.“

Devynioliktajame ture „Minijos“ laukia kova su FBK „Kauno“ vienuolike. Pirmojo rato susitikime, mače laikinojoje sostinėje rezultatu 2:1 buvo stipresni kauniečiai, tačiau anot kretingiškių stratego – abiejų komandų galimybės vienodos.

„Apžvelgus tiek mūsų, tiek FBK „Kauno“ pirmojo rato kovas galima teigti, kad rezultatai atspindi teisingai, jog tiek mes, tiek varžovai turime po lygiai taškų. Pagal rungtynes, kurias žaidėme pirmojo sezono dalyje, matosi, kad kauniečiai yra mūsų komandos lygio. Galimybės yra lygios tiek varžovų, tiek ir mūsų“, – pirmalyga.lt kalbėjo G.Petrauskas.

Foto: Vilniaus „Žalgiris B“.