M.Šarkelio įvarčio „Auskai“ užteko pergalei prieš „Džiugą“

LFF Pirmos lygos penkioliktajame ture pergalę iškovojo Alytaus „Auskos“ ekipa, kuri namuose minimaliu rezultatu 1:0 (0:0) pranoko Telšių „Džiugo“ komandą.

Pirmajame kėlinyje ekipos demonstravo apylygį žaidimą ir turėjo galimybių varžovus nubausti įvarčiais. 31-ąją minutę šimtaprocentinę progą išvesti „Auską“ į priekį turėjo Modestas Atmanavičius, kai pabėgo vienas prieš vartus ir smūgiavo kamuolį, tačiau smūgis buvo itin netikslus. Pirmoje rungtynių dalyje nei viena iš komandų progų puolime taip ir neišnaudojo ir prieš didžiąją pertrauką rezultatas buvo lygus – 0:0.

Antrajame kėlinyje iniciatyva jau buvo alytiškių rankose ir aikštėje vyravo atakuojantis futbolas. 52-ąją minutę išvesti „Auską“ į priekį progą turėjo Renaldas Stankevičius, tačiau smūgis į „Džiugo“ avrtus tikslo nepasiekė. Neilgai trukus, 59-ąją minutę, dar vieną progą turėjo Paulius Sakalis, tačiau sėkmingai telšiškių vartus ir toliau gelbėjo Kęstutis Pilipavičius. Visgi 63-ąją minutę „Auskai“ pagaliau pavyko pelnyti ilgai brandintą įvartį. Po keitimo aikštėje pasirodęs Marius Šarkelis pasiuntė tiksliai kamuolį nuo virpsto į viršutinį vartų kampą ir išvedė „Auską“ į priekį – 1:0. Nors antroje rungtynių dalyje alytiškiai turėjo ir daugiau progų savo pranašumą padidinti, tačiau kamuolys daugiau telšiškių vartų tinklo neskrodė. Per likusį laiką sėkmingų atakų nesurengęs ir „Džiugas“ leido „Auskai“ iškovoti pergalę – 1:0.

Rungtynių statistika

Alytaus „Auska“ – Telšių „Džiugas“ 1:0 (0:0)

Alytaus miesto stadionas: 650 žiūrovų

Įvarčiai: 63 min. Marius Šarkelis (1:0).

Įspėjimai: 39 min. Nerijus Kavaliauskas – geltona kortelė („Auska“), 50 min. Artiom Spelman – geltona kortelė („Auska“), 82 min. Mindaugas Čeponas – geltona kortelė („Džiugas“), 83 min. Paulius Sakalis – geltona kortelė („Auska“).

Foto: FK „Auska“.