Kova dėl vietos po saule. Antrasis raundas.

Sekmadienį sezoną užbaigs dar dvi Lietuvos futbolo ekipos, prieš tai sudėję „visus taškus ant i”, tai yra išsiaiškinę, kuri iš jų vertesnė žaisti A lygoje. Kur kas arčiau šio tikslo šeimininkai, „Utenio” futbolininkai, bet „Palanga” įrodė, kad pasiduoti neketina ir įvarčiu per pridėtą pirmųjų rungtynių laiką intrigą atgaivino.

Sekmadienis, 11.06, 14:00 Visaginas, Visagino SC dirbtinės dangos stadionas.

Utenos „Utenis” - „Palanga”

Utenos vienuolikė labai užtikrintai pradėjo pirmąsias rungtynes, dominavo jų pirmoje pusėje ir neužilgo po petraukos susikrovė labai solidų pranašumą. Vienok, rungtynių pabaiga parodė, kad per anksti patikėjus pergale galima ir nusvilti. Be abejo,  „Utenis” lieka favoritu šioje dvikovoje, pergalė svečiuose ir įmušti trys įvarčiai – išties svarūs argumentai. Na, o trenerių kolektyvas turbūt įneš tam tikras korektyvas ir nuteiks ekipą, kad būtų išvengta nemalonių netikėtumų.

„Palanga” labai svetingai pradėjo pirmasias rungtynes ir , pasak komandos vyr. trenerio Valdo Trakio gal net per daug gerbė svečius J. Kai prarasti jau nebuvo ko, pajūrio atstovai pradėjo drąsiau žaisti atakuodami, pasinaudojo per ankstyvu uteniškių nusiraminimu ir dukart nuginklavo svečių vartininką.

Tokia pirmųjų rungtynių pabaiga įkvėpė optimizmo komandos sirgalius, o ir patiems „Palangos” žaidėjams turėjo suteikti nemenką pasitikėjimo savimi dozę. Aišku, išvykoje žaisti bus žymiai sunkiau, išskirtinių „Utenio” dovanų irgi vargu ar palangiškiai sulauks, bet viltis dar gyva …

Beje, įėjimas į šias rungtynes  – nemokamas, o stadione pasirodę  futbolo sirgaliai bus vaišinami karšta arbata.

 

Naglis Miknevičius