Jose Luis Balanta: "Esu laimingas būdamas Alytuje"

Kolumbietis Jose Luis Balanta yra vienas rezultatyviausių Pirmos lygos pirmenybių žaidėjas, o įvarčius muša DFK "Dainava" komandoje. Pirmąjį sezoną Lietuvoje rungtyniaujantis futbolininkas džiaugiasi tiek komanda, tiek futbolo lygiu, kurį rado atvykęs į Alytų


Jose, kaip vertinat pirmenybių lygį? 
Pirmos lygos pirmenybės yra labai konkurencingas turnyras. Nėra komandos kuri dominuotų, todėl dauguma rungtynių yra įdomios ir atkaklios.

Kaip vertinat pirmąją sezono dalį?
Pirmoji turnyro dalis buvo labai intensyvi. Aš beveik nežinojau varžovų komandų žaidimo stiliaus, todėl man buvo gera patirtis pažinti varžovų žaidėjus ir rungtyniauti prieš juos.

Esate vienas daugiausiai įvarčių mušantis Pirmos lygos žaidėjas. Koks jausmas?
Tai fantastiškas jausmas. Mušti įvarčius yra mano darbas, todėl džiaugiuosi, kad esu vienas rezultatyviausių lygos žaidėjų. Man tai sukelia ambicijas, motyvaciją ir pasitikėjimą toliau mušti įvarčius.

Kokį įspūdį palieka "Dainava"?
"Dainavos" komanda visada kovoja dėl aukščiausių pozicijų. Tai mane motyvuoja atiduoti visas jėgas.

Ar patinka Lietuvoje?
Alytus yra mažas, bet labai jaukus miestas. Lietuva man atrodo rami ir maloni. Džiaugiuosi, kad lietuviai yra labai geranoriški užsieniečių atžvilgiu. Atvykti čia, buvo vienas geriausių mano sprendimų.

Kaip atvykai į Lietuvą?
Prieš atvykdamas į Lietuvą aš treniravausi JAV. Mano agentas pateikė keletą pasiūlymų įvairiose šalyse ir aš pasirinkau Lietuvą. Mano rezultatai rodo, kad pasirinkau teisingai. Esu labai laimingas.

Alytus turi išskirtinius gerbėjus, tiesa?
"Dzūkų tankai" yra puikūs. Jų palaikymas yra įspūdingas. Bet svarbiausia, kad jie mus palaiko ir gerose, ir bloguose momentuose. Tai motyvuoja mus dar labiau stengtis dėl miesto ir dėl komandos.