Jaunasis „Žalgirio B“ vartininkas debiutavo ir A lygoje

FK „Žalgirio“ jaunasis vartininkas Pijus Petkevičius debiutavo Lietuvos A lygos čempionate.

„Žalgirio B“ komandos vartų stačiakampį Pirmoje lygoje ginantis futbolininkas į aikštę žengė 70-ąją rungtynių minutę, kai po susidūrimo su Kauno „Stumbro“ puolėju Alexandre‘u Kore nukentėjęs S.Klevinskas negalėjo tęsti mačo. P.Petkevičių sykį nuginklavo po keitimo pasirodęs gruzinas Levanas Mačarašvilis, tačiau tame epizode vartininkas išgelbėti komandos daug galimybių neturėjo – smūgis buvo išties geras. 

17-mečio vartininko debiutas – neeilinis, kadangi šiame tūkstantmetyje tai buvo jauniausias „Žalgirio“ vartų sargas, stojęs tarp virpstų Lietuvos čempionato rungtynėse. Sostinės ekipos garbę praeityje teko ginti Pavelui Leusui bei Žydrūnui Karčemarskui, kurie dar taip pat buvo nepatyrę, savo ruožtu, 2015-aisiais Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės mače su Gargždų „Banga“ „Žalgirio“ marškinėlius apsivilko Karolis Čirba – jam tada buvo 18 metų.

P.Petkevičius liko patenkintas savo pasirodymu, džiaugėsi dėl įsimintino debiuto, bet liūdėjo dėl vieno – praleisto įvarčio: „Įspūdžiai debiutuojant A lygoje gal ir neblogi, gaila, kad praleidau įvartį, bet dirbsiu toliau, treniruosiuosi ir tikiuosi, kad gausiu daugiau šansų.“