Įtempta ir atkakli „Trakų–2“ ir „Bangos“ dvikova baigėsi lygiosiomis

LFF Pirmos lygos septynioliktojo turo susitikimas tarp „Trakų–2“ ir Gargždų „Bangos“ ekipų po atkaklios ir įtemptos kovos, trakiškiams likus mažumoje ir neišlaikius ilgai turėto pranašumo, baigėsi lygiosiomis – 2:2 (1:0).

Kėlinys prasidėjo žvalgyba bei siekiu varžovams primesti savo žaidimo braižą. Visgi „Bangos“ futbolininkai pirmieji ėmėsi iniciatyvos „presinguodami“ aikštės šeimininkus bei kurdami atakas, tačiau trakiškiai nenusileido ir atsakė tuo pačiu. 8–ąją minutę pavojus kilo prie „Bangos“ vartų, kai Rokas Masenzovas atsidūrė atakos smaigalyje, deja, pirmojo įvarčio pasiekti nepavyko. Abi ekipos demonstravo atkaklų ir kietą futbolą, išlaikydamos aukštą žaidimo tempą. 24–ąją minutę kamuolys krito į trakiškių vartus ir sukėlė tikrą Gargždų sirgalių ovacijų bangą, vis tik įvartis dėl nuošalės įskaitytas nebuvo. 34–ąją minutę Povilas Malinauskas varžovams atsakė pavojinga ataka, deja, ji rezultatyvi nebuvo.  Trakiškių atakos nesiliovė ir jau 44–ąją minutę kamuolį į „Bangos“ vartus pasiuntė Mantas Leonavičius, komandą išvesdamas į priekį – 1:0.

Vos sugrįžus po pertraukos 47–ąją minutę Marius Eitutis pralaužė Trakų vartininko gynybą ir rezultatą išlygino – 1:1. 55–ąją minutę 11 metrų baudinio metu Povilas Malinauskas pelnė įvartį ir rezultatą persvėrė ekipai naudinga linkme – 2:1. Kėlinio metu atakų netrūko, „gaisrus“ varžovų aikštės pusėje kūrė tai viena, tai kita vienuolikė. Po žaidėjų apsistumdymo 82–ąją minutę iš aikštės po parodytos raudonos kortelės buvo  pašalintas Mantas Leonavičius. Tai, jog šeimininkų ekipa liko mažumoje, trakiškių  iš vėžių neišmušė, netrukus pavojinga ataka buvo surengta prie „Bangos“ vartų. 86–ąją minutę pasinaudojęs varžovo klaida Algimantas Bačanskis pasiuntė kamuolį į „Trakų–2“ vartus ir rezultatą išlygino –2:2. Pridėto laiko metu, nei vienai iš ekipų rezultato pakeisti sau reikiama linkme nepavyko. Pasibaigus rungtynių laikui, arbitras užfiksavo lygiasias – 2:2.

Rungtynių statistika

Trakų „Trakai–2“ – Gargždų „Banga“ 2:2 (1:0)

Trakų miesto stadionas:  65 žiūrovai

Įvarčiai: 44 min. Mantas Leonavičius (1:0), 47 min. Marius Eitutis (1:1), 55 min. Povilas Malinauskas (2:1), 86 min. Algimantas Bačanskis (2:2).

Įspėjimai: 82 min. Mantas Leonavičius – raudonako rtelė („Trakai–2“).

Foto: FK „Trakai“