Intrigą žadančiame dvidešimt trečiajame ture – net keturios tiesioginės transliacijos

Penktadienis, 08.14, 18:30, Palangos miesto stadionas.

„Palanga“ – Pakruojo „Kruoja-2“

Praėjusį turą lygiosiomis sužaidusi „Palanga“ šiuo metu žengia ant trečiojo turnyrinės lentelės laiptelio, už nugaros palikdama itin stiprius varžovus. Savo pozicijas palangiškiai dar labiau įtvirtinti galės dvidešimt trečiajame ture, kur jų lauks susitikimas su iš lentelės dugno neišlipančia „Kruoja-2“. Per paskutinius dešimt turų pakruojiškiai pasižymėjo vos trimis įvarčiais, kas leidžia teigti, kad „Kruojos-2“ puolimo mašina kaip reikiant buksuoja. Ar pavyks „Palangai“ namuose pergale nudžiuginti sirgalius, o gal „Kruoja-2“ mes rimtą iššūkį – sužinosime pirmame turo susitikime.

Šeštadienis, 08.15, 13:00, Jonavos miesto stadionas.

Jonavos „Lietava“ – Vilniaus „Žalgiris B“

Šiame mače susitiks vienos rezultatyviausios lygos ekipos. Pagal pelnytus įvarčius „Lietava“ yra pirma, o „Žalgiris B“ – trečias, tačiau tikėtis įvarčių fiestos, kažin, ar verta. Realu, kad komandos aktyviai dirbs gynyboje, todėl prasibrauti arčiau vartų gali būti ne itin lengva. Praėjęs turas buvo sėkmingas abiems ekipoms – „Lietava“ 2:1 įveikė „Lokomotyvą“, o „Žalgiris B“ net 4:0 pranoko „Kauną“. Intriguojančią komandų, kovojančių dėl aukščiausių vietų, dvikovą tiesiogiai kviečiame stebėti www.futbolo.tv.

Šeštadienis, 08.15, 15:00, Alytaus miesto stadionas.

Alytaus „Auska“ – „Šilutė“

Jei sezono pradžioje „Šilutė“ kalbėjo apie aukštų pozicijų siekimą, šiuo metu šilutiškiai kiek prigeso ir nusirito į devintąją vietą. Tiesa, šiame ture iškovoti tris taškus galimybę jie tikrai turės, o jų laukia mačas Alytuje su vietos „Auska“. Alytiškiai praėjusiame ture turėjo pripažinti „Kražantės“ revanšą ir patirti pralaimėjimą rezultatu 0:1, tačiau tikėtina, kad šiame mače revanšo sieks ir patys šeimininkai, nes pirmasis „Auskos“ ir „Šilutės“ susitikimas baigėsi būtent šilutiškių naudai – 1:0. Kam sėkmė šypsosis šį kartą, galėsite pamatyti Alytaus miesto stadione arba stebėti transliaciją www.futbolo.tv.

Šeštadienis, 08.15, 15:00, Kėdainių miesto stadionas.

Kėdainių „Nevėžis“ – Vilniaus MRU

Praėjusiame ture po penkių pralaimėjimų iš eilės „Nevėžis“ pagaliau perlipo nesėkmių ruožą ir 3:1 nugalėjo „Šilutę“. Tikėtina, kad bent kiek atstatę savo psichologinę būseną kėdainiškiai pergalių seriją pratęsti mėgins ir mače su MRU. Vilniečiams vis pritrūksta sėkmės. Praėjusiame susitikime su „Džiugu“ MRU ilgą laiką pirmavo, tačiau per pridėtą laiką praleidę įvartį, buvo priversti tenkintis lygiosiomis – 1:1. Ar pagaliau pavyks sostinės vienuolikei prisijaukinti sėkmę, o gal į pergalių kelią dar tvirčiau grįš „Nevėžis“ – visi atsakymai šeštadienį.

Šeštadienis, 08.15, 17:00, Radviliškio miesto stadionas.

Radviliškio „Lokomotyvas“ – „Trakai-2“

Praėjusiame mače tik po kietos kovos lygos lyderei „Lietavai“ nusileidę „Lokomotyvo“ futbolininkai bus kupini sportinio pykčio reabilituotis. Tiesa, lengva nebus, nes jų laukia kova su visada kovingai ir karingai nusiteikusiais „Trakų-2“ riteriais. Dvidešimt antrasis turas pastariesiems itin sunkus nebuvo, net 4:0 nugalėta „Kruoja-2“ ir įsirašyti lengvi trys taškai. Nors „Lokomotyvą“ ir „Trakus-2“ turnyro lentelėje skiria net šešios pozicijos, tačiau radviliškiečiai pateikti staigmenų gali. Nepraleiskite įdomios kovos ir užsukite šeštadienio vakarą į Radviliškio miesto stadioną.

Šeštadienis, 08.15, 19:00, NFA stadionas.

„Kaunas“ – Kelmės „Kražantė“

Pratęsę pralaimėjimų seriją namuose po dvikovos su žalgiriečiais, „Kauno“ futbolininkai, be abejonės, ateinančiame ture varžovams iš Kelmės mėgins užkurti tikrą pirtį ir pagaliau iškovoti taip ilgai lauktus tris taškus. Kova, tikėtina, bus tikrai nuožmi, pajutę pergalės skonį po dvikovos su alytiškiais, „Kražantės“ futbolininkai nusileisti tikrai nenorės. Pirmajame rate susitikimą užbaigę lygiosiomis, „Kauno“ ir „Kražantės“ futbolininkai pagaliau galės išsiaiškinti, kurie visgi stipresni. Tiesioginę rungtynių transliaciją kviečiame stebėti www.futbolo.tv jau šį šeštadienį 19 val.

Sekmadienis, 08.16, 14:00, Tauro d.d. stadionas.

Tauragės „Tauras“ – Gargždų „Banga“

Net ir papildžius savo gretas „Tauro“ vienuolikei rezultatus pagerinti sekasi itin sunkiai, per du turus praleidę net dešimt įvarčių tauragiškiai į savo sąskaitą įsirašė tik vieną. Sunkiai savo žaidimą atrandančiai vienuolikei sekmadienį teks perlipti išties nemenką barjerą – ekipa priims „Bangos“ futbolininkus, prieš kuriuos atsilaikyti tikrai bus nelengva. Aštuntoje vietoje esantys gargždiškiai, be abejonės, prieš turnyrinėje lentelėje nutolusius tauragiškius sieks pergalės bei trijų taškų.

Sekmadienis, 08.16, 14:00, Telšių d.d. stadionas.

Telšių „Džiugas“ – Kretingos „Minija“

Paskutinę akimirką Roko Gecevičiaus dėka išplėšę lygiąsias kovoje su MRU, Telšių futbolininkai dvidešimt trečiajame ture dar kartą mėgins palaužti varžovus iš Kretingos, su kuriais pirmajame rate rungtynes užbaigė pergalingai – 4:2. Ar „Minijai“, praėjusiame ture patyrusiai pralaimėjimą prieš „Bangos“ vienuolikę,  pavyks šįsyk atsilaikyti ir pasiekti revanšą, bus aišku jau šį sekmadienį. Rungtynes 14 val. tiesiogiai galėsite stebėti www.futbolo.tv.

Sekmadienis, 08.16, 18:00, Kazlų Rūdos miesto stadionas.

Kazlų Rūdos „Šilas“ – „Panevėžys“

Po skaudžių lygiųjų su „Palangos“ ekipa, kurios „Šilui“ buvo tikras praradimas, komanda mėgins atsitiesti dvikovoje su „Panevėžio“ vienuolike. Tiesa, lengvos kovos tikėtis neverta. „Panevėžys“, pakilęs į antrąją vietą, savo pozicijos taip lengvai kitiems užleisti neketina. Ar „Šilui“ pavyks nutraukti „Panevėžio“ keturių pergalių seriją – atsakymai jau šį sekmadienį Kazlų Rūdos miesto stadione.

Foto: FK „Žalgiris B“