„Džiugas" stengsis grįžti į viršūnę.

Savaitės viduryje bus sužaistos vienerios anksčiau nesužaistos rungtynės, po kurių turnyrinėje lenelėje galimi ir šiokie tokie pokyčiai ...

Trečiadienis, 08.07, 19:00, Telšių miesto stadionas.

Telšių „Džiugas” - Kauno „Hegelmann Litauen”

Pirmos lygos sezonas bus pratęstas jau trečiadienį, kai Telšiuose bus sužaistos nukeltos 17-o turo rungtynės tarp „Džiugo“ ir „Hegelmann Litauen“. Telšiškiams šios rungtynės - proga vėl susilyginti taškais su Gargždų „Banga“. Bet tai padaryti nebus lengva – Kauno komanda pasižymi kovingu charakteriu, taškų lengvai nedalina, o dabar dar turi pasiekę gražią septynių rungtynių be pralaimėjimų seriją. Juolab, pergalės skonį rungtynėse prieš „Džiugą“ kauniečiai jau yra pajutę.

Pirmojo rato dvikovą minimalia persvara (1:0) laimėjo „Hegelmann Litauen“, bet tų rungtynių rezultatą nemažai lėmė ir sėkmingas Tado Simaičio žaidimas. Dabar Kauno komandos vartus gina kiti vartininkai, o telšiškiai - tvirti pretendentas į lygos laimėtojų titulą. Beje, „Džiugas“ itin sėkmingai rungtyniauja Telšių centriniame stadione – visose trejose rungtynėse jame pasiektos pergalės stambiais rezultatais, o įvarčių santykis kalba pats už save – 12:1. Iš tiesų - įspūdinga statistika, įdomu, ar trečiadienį ji bus dar pagerinta.