„Džiugas" ruošiasi naujam sezonui

Dar prieš Naujuosius metus „Džiugo“ vadovybė ir treneris Deivis Kančelskis aptarė naujojo sezono planus. Praėjusį sezoną 7 vietą I lygoje užėmęs ir daugumą keltų uždavinių įvykdęs „Džiugas“ šiemet sieks dar aukštesnių tikslų. Ruoštis naująjam sezonui telšiškiai pradės vasario pirmosiomis dienomis, o per 8 pasirengimo savaites numatoma sužaisti keletą draugiškų rungtynių su varžovais iš Latvijos bei Lietuvos, galiausiai kovo mėn. planuojama sudalyvauti jau tradicija tapusiame „Žemaitijos taurės“ turnyre, kuris vyksta Telšiuose. LFF I lygos startas numatomas kovo 25 d.

Jau žinoma, jog „Džiuge“ ir kitą sezoną žais ir pasiruošimą naujam sezonui pradės komandos senbuviai telšiškiai Marius Šluta, Tomas Vyšniauskas, Paulius Ukrinas, Kęstutis Pilipavičius, Artūras Rudokas, Rokas Petrikas, Kęstutis Petkus, komandos kapitonas Andrius Lipskis, rezultatyviausias praėjusio sezono komandos žaidėjas Vaidas Viktoravičius, nuo 2016 m. prisijungę gynėjai Adomas Mika bei Deividas Gineitis, taip pat jaunimo atstovai Edvinas Sirutavičius, Mantas Budginas.

„Džiugas“ siekia išlaikyti praėjusio sezono komandos branduolį ir diskutuoja su telšiškiais gynėjais Tomu Rapalavičiumi ir Davydu Arlauskiu, saugu Rolandu Leščiumi, ukrainiečiu Eduard Serbul bei Martynu Vasiliausku. Klubas taip pat aktyviai dairosi ir sieks stiprinti gynėjų bei vartininko pozicijas.

Komandoje tikrai nebeliks praėjusį sezoną 11 rungtynių sužaidusio vartininko Milvydo Tupiko ir didžiąją sezono dalį pagrindiniu vartininku buvusio Jordy van der Corput. Žaidėjams linkime sėkmės tolimesnėje karjeroje ir asmeniniame gyvenime.

Artimiausiu metu pranešime apie detaliau patvirtintą pasirengimo ir draugiškų rungtynių planą, nuolat informuosime apie naujokus. Laukite naujienų.

 

Šaltinis ir foto: www.fcdziugas.lt