Devyniese likęs „Lokomotyvas“ išplėšė lygiąsias prieš FBK „Kauną“

LFF Pirmos lygos šešioliktajame ture mačas Radviliškyje tarp vietos „Lokomotyvo“ ir FBK „Kauno“ baigėsi lygiosiomis – 3:3. Po pirmojo kėlinio priekyje rezultatu 2:1 pirmavo kauniečiai.

Pirmąjį kėlinį aktyviau pradėjo svečiai iš laikinosios sostinės, kurie sužaidus kiek daugiau nei dvidešimt minučių, po Mariaus Žukovo įvarčio išsiveržė į priekį – 1:0. Neilgai trukus, dar vienu tiksliu smūgiu „Kauno“ pranašumą padidino ir legionierius Josuetl Hernandez Rea, kuris atsidūrė atakos smaigalyje ir tiksliai pasiuntė kamuolį į radviliškiečių vartus – 2:0. Tačiau „Lokomotyvas“ agresyviai kovojo iki kėlinio pabaigos ir likus iki kėlinio pabaigos kiek mažiau nei penkioms minutėms, sugebėjo rezultatą išlyginti. Įvarčio autoriumi tapo Tomas Sirevičius, o šeimininkų atsilikimas sumažėjo – 1:2. Pasibaigus pirmajam kėliniui, už ginčus su rungtynių teisėjais, raudona kortelė buvo parodyta „Lokomotyvo“ žaidėjui Arūnui Šteinus, kuris savo komandą paliko žaisti dešimtyje.

Antrąją rungtynių dalį sėkmingiau ir vėl pradėjo kauniečiai. Kamuolį tiksliai į vartus pasiuntė Mindaugas Zlatkus ir vėl atstatė „Kauno“ pranašumą – 3:1. Tačiau nors ir visą laiką atsilikinėdami, „Lokomotyvo“ futbolininkai ir toliau žaidė aktyviai. Sužaidus daugiau nei pusė antrojo kėlinio, radviliškiečių atsilikimą sušvelnino Edgaras Stankevičius, po kurio įvarčio rezultatas tapo 2:3. Visai netrukus radviliškiečiai savo gretose neteko ir dar vieno žaidėjo. Už dvi geltonas korteles iš aikštės buvo pašalintas T.Sirevičius, o „Lokomotyvas“ liko žaisti devyniese. Tiesa, kauniečių pajėgos taip pat sumažėjo, nes už geltonų kortelių limitą iš aikštės buvo pašalintas ir Simoras Savukynas. Net ir devyniese likęs „Lokomotyvas“ rungtynių pabaigoje žaidė itin aktyviai, o emocijų netrūko nei vienos ekipos barikadų pusėse. 89-ąją minutę tikslų baudos smūgį į viršutinį vartų kampą atliko Marius Butėnas ir fantastišku įvarčiu leido išlyginti šeimininkams rezultatą – 3:3.  Per likusias minutes komandos daugiau sėkmingų progų nesurengė, o pasibaigus rungtynėms buvo paskelbtos lygiosios – 3:3.  

Rungtynių statistika

Radviliškio „Lokomotyvas“ – FBK „Kaunas“ 3:3 (1:2)

Radviliškio miesto stadionas: 150 žiūrovų

Įvarčiai: 21 min. Marius Žukovas (0:1), 24 min. Josuetl Hernandez Rea (0:2), 41 min. Tomas Sirevičius (1:2), 46 min. Mindaugas Zlatkus (1:3), 69 min. Edgaras Stankevičius (2:3), 89 min. Marius Butėnas (3:3).

Įspėjimai: 23 min. Tomas Sirevičius – geltona kortelė („Lokomotyvas“), 45 min. Arūnas Šteinas – raudona kortelė („Lokomotyvas“), 56 min. Marius Ligeika – geltona kortelė („Lokomotyvas“), 63 min. Edvinas Mučinis – geltona kortelė („Lokomotyvas“), 71 min. Aurimas Zulonas – geltona kortelė (FBK „Kaunas“), 75 min. Simoras Savukynas – geltona kortelė (FBK „Kaunas“), 75 min. Tomas Sirevičius – raudona kortelė („Lokomotyvas“), 80 min. Simoras Savukynas – raudona kortelė (FBK „Kaunas“).

Foto: Augustas Četkauskas / www.sportoakimirka.lt