Antroje rungtynių dalyje „Auska“ palaužė MRU futbolininkus

Pergalę LFF Pirmos lygos aštuonioliktajame ture į savo sąskaitą įsirašė Alytaus „Auskos“ klubas, kuris namuose rezultatu 2:1 (0:1) įveikė Vilniaus MRU ekipą.

Pirmajame kėlinyje žaidimas vyko apylygiai ir abi ekipos turėjo galimybių pelnyti įvarčius bei išsiveržti į priekį. Pirmieji šiame mače tiksliu smūgiu pasižymėjo vilniečiai, kuomet „Auskos“ spraga gynyboje pasinaudojęs Gediminas Paberžis 37-ąją minutę išvedė MRU komandą į priekį – 1:0. Per likusias minutes alytiškiai pavojingų progų nesurengė ir prieš ilgąją pertrauką priekyje leido būti vilniečiams – 1:0.

Antrąją rungtynių dalį alytiškiai pradėjo labiau susikaupę ir aktyviau žaisdami perėmė žaidimo kontrolę, kuri pasiteisino jau antrojo kėlinio pradžioje. 49-ąją minutę pelnyti įvartį pavyko Tomui Miklinevičiui, po kurio smūgio rezultatas tapo lygus – 1:1. Nors antrajame kėlinyje komandos ir vėl demonstravo apylygį žaidimą, tačiau sėkmė labiau lydėjo šeimininkus. 75-ąją minutę dar vieną sėkmingą ataką surengė „Auskos“ vienuolikė, o atakos smaigalyje atsidūręs Marius Šarkelis tiksliai pasiuntė kamuolį į vilniečius vartus bei išvedė savo komandą į priekį – 2:1. Per likusį rungtynių laiką MRU futbolininkams rezultato išlyginti nepavyko, o pranašumą išlaikę alytiškiai įsirašė pergalę rezultatu 2:1 į savo sąskaitą.

Rungtynių statistika

Alytaus „Auska“ – Vilniaus MRU 2:1 (0:1)

Alytaus miesto stadionas: 300 žiūrovų

Įvarčiai: 37 min.  Gediminas Paberžis (0:1), 49 min. Tomas Miklinevičius (1:1), 75 min. Marius Šarkelis (2:1).

Įspėjimai: 36 min. Vaidotas Rutkauskas – geltona kortelė („Auska“), 86 min. Erik Yuiti Mitsui – geltona kortelė („Auska“).

Foto: FK „Auska“.