A.Lipskio įvartis leido „Džiugui“ parsivežti pergalę iš laikinosios sostinės

LFF Pirmos lygos dvidešimt penktajame ture pergalę išvykoje šventė Telšių „Džiugo“ futbolininkai, kurie laikinojoje sostinėje rezultatu 1:0 (0:0) pranoko „Kauno“ vienuolikę. Pirmasis šių komandų tarpusavio susitikimas Telšiuose tą kartą baigėsi kauniečių pergale 2:0.

Pirmajame kėlinyje ekipos demonstravo gana apylygį žaidimą, pavojingų progų susikurti nesisekė nei „Kauno“, nei „Džiugo“ futbolininkams.  Ir nors keletas pavojingų atakų buvo sukurta, tačiau vos kamuolys pasiekdavo baudos aikštelę, varžovai atakas nutraukdavo. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus – 0:0.

Antrajame kėlinyje komandoms ir toliau rezultatyvias progas kurti sekėsi sunkiai. 65–ąją minutę už grubų žaidimą geltona kortele buvo įspėtas Darius Laugalys. Kėliniui įpusėjus „Džiugo“ ekipai galiausiai pavyko pralaužti kauniečių vartų sargo gynybą ir išsiveržti į priekį. 74-ąją minutę įvarčiu pasižymėjo Andrius Lipskis ir išvedė „Džiugą“ į priekį – 1:0. Antroje kėlinio pusėje šeimininkams taip ir nepavyko susikurti rezultatyvių progų puolime, o telšiškiai gynėsi patikimai. Per teisėjo pridėtą laiką, 93-ąją minutę, už nesportišką žaidimą geltona kortele buvo sudrausmintas ir „Džiugo“ žaidėjas Artūras Rudokas. Iki antrojo kėlinio pabaigos daugiau įvarčių pelnyta nebuvo. Pasibaigus rungtynių laikui pergalę ir tris taškus į savo sąskaitą įsirašė „Džiugas“ – 1:0.

Rungtynių statistika

„Kaunas“ – Telšių „Džiugas“ 0:1 (0:0)

S.Dariaus ir S.Girėno stadionas: 130 žiūrovų

Įvarčiai: 74 min. Andrius Lipskis (0:1). 

Įspėjimai: 65 min. Darius Laugalys – geltona kortelė („Kaunas“), 90+3 min. Artūras Rudokas – geltona kortelė („Džiugas“).

Foto: www.fbk-kaunas.lt