Alisono Silvos įvarčių šou pažymėjo sensacingą „Minijos“ pergalę prieš „Nevėžį“

LFF Pirmos lygos aštuonioliktasis turas startavo sensacija. Kretingos „Minijos“ vienuolikė namuose rezultatu net 6:0 (2:0) pranoko Kėdainių „Nevėžio“ klubą.

Pirmajame kėlinyje šeimininkų įvarčių lietų pradėjo Marius Papšys, kuris 28-ąją minutę pasiuntė tiksliai kamuolį į vartus ir išvedė „Miniją“ į priekį – 1:0. 35-ąją minutę kretingiškių gretose savo įvarčių šou pradėjo legionierius Brazilijos Alison E Silva, po kurio tikslaus smūgio „Minijos“ pranašumas padvigubėjo – 2:0. Prieš ilgąją pertrauką rezultato nesugebėję sumažinti kėdainiškiai leido „Minijai“ pirmauti rezultatu 2:0.

Antrajame kėlinyje „Nevėžis“ ir toliau nerado jokių priešnuodžių prieš kretingiškių puolimą, o „Minija“ žaidė lyg iš natų. 51-ąją minutę dar kartą kamuolį pasiuntė A.Silva (3:0), o dar kartą jis tai pakartojo ir 71-ąją minutę, kuomet į savo sąskaitą įsirašė jau trečiąjį įvartį – 4:0. „Minija“ nebuvo linkusi atsipalaiduoti iki pat mačo pabaigos ir toliau demonstravo neįtikėtiną puolimą. 85-ąją minutę dar vieną taiklų smūgį pridėjo Liutauras Rimkus ir leido kretingiškiams pirmauti jau sunkiai pavejamu rezultatu – 5:0. Neįtikėtinais įvarčiais šiose rungtynėse pasirodęs A.Silva šiame susitikime padėjo ir galutinį tašką. Brazilas 89-ąją minutę dar kartą smogė į „Nevėžio“ vartus ir po galutinio teisėjo švilpuko su savo komandos draugais šventė triuškinančią pergalę rezultatu 6:0.

Rungtynių statistika

Kretingos „Minija“ – Kėdainių „Nevėžis“ 6:0 (2:0)

Kretingos miesto stadionas: 100 žiūrovų

Įvarčiai: 28 min. Marius Papšys (1:0), 35 min. Alison E Silva (2:0), 51 min. Alison E Silva (3:0), 71 min. Alison E Silva (4:0), 85 min. Liutauras Rimkus (5:0), 89 min. Alison E Silva (6:0).

Įspėjimai: 39 min. Kazys Mažionis – geltona kortelė („Minija“), 57 min. Aivaras Lyberis – geltona kortelė („Nevėžis“), 65 min. Domantas Nebilevičius – geltona kortelė („Nevėžis“).

Foto: Karolina Stažytė